top of page
  • Obrázek autoraEliška Beluhová

Pošlete vzkaz příběhem - Slavnostní vyhlášení vítěze soutěže

Náš Klub pohádkových čtecích babiček a dědečků se zapojil do soutěže vyhlášené Pojišťovnou VZP, a.s. Pošlete vzkaz příběhem. Naše babičky a dědečkové odpověděli na výzvu a sepsali svůj životní příběh s poselstvím pro mladší generaci. Na oplátku si mohli vybrat odměnu v případě, že by jejich příběh vyhrál. Všechny odeslané příběhy byly oceněny a bylo vybráno 5 nejlepších. Jedním z výherců se stala i pohádková čtecí babička paní Blanka Holubová se svým příběhem Zima v Praze.

Organizace Mezi námi,o.p.s. tak byla odměněna díky přání paní Holubové dvěma notebooky.


To však nebyla jediná odměna pro náš Klub. Pojišťovna VZP, a.s. uspořádala slavnostní odpoledne s vyhlášením vítěze soutěže a koncertem. Hlavním hostem večera byl Václav Neckář, ale vystoupili také Martha a Tena Elefteriadu, Stanislav Hložek a celým večerem provázel moderátor David Novotný.


Děkujeme Pojišťovně VZP, a.s. za přizvání k úžasnému projektu, za ocenění pro náš Klub a uspořádání krásného koncertu.


Všechny příběhy si můžete přečíst zde: https://www.ozivimecesko.cz/poslete-vzkaz-pribehem/fotografie zdroj PVZP, a.s.

コメント


bottom of page