top of page

Pohádkový rok

Pohádkový rok PNG

Pohádky vás baví stejně jako nás, proto jsme připravili další pohádkový projekt!

Ve školním roce 2020/2021 si každý měsíc půjčíme pohádku od Večerníčka a na dané téma přineseme novou výtvarnou aktivitu. Podle ní si pak ve školách, školkách, domovech seniorů i doma můžete s dětmi a seniory tvořit. Společně, on-line, ale i samostatně na dálku.

Budeme rádi, když se necháte inspirovat předlohou, kterou v podobě návodu s fotografiemi a instruktážního videa zveřejňujeme na našem Registru aktivit a YouTube kanálu Mezi námi. Vaší fantazii meze neklademe. To, jak budou výrobky vypadat, necháváme zcela na vás.

V průběhu kreativního procesu můžete fotografovat a nahrávat krátká videa, která vaši snahu dokreslí. Nebo pořizovat tématicky laděné videopozdravy, ty jsou velmi oblíbené. Jsme připraveni a rádi zajistíme vzájemné obdarování vzniklých pohádkových počinů a nahrávek v rámci mezigenerační skupiny i mimo ni.

A to není vše, vaši snahu oceníme v Pohádkové soutěži, kde každý měsíc vybereme a obdarujeme tři nejlepší zařízení z Prahy a regionů. Soutěžit budeme do května 2021 a v červnu vybereme absolutní vítěze, které pozveme do Pohádkového království.

Překvapení máme ale i pro ty, kteří se na stupně vítězů nepostaví. Všechny aktivní děti a seniory pozveme na náš společný Pohádkový den, kde si budeme hrát a měřit vzájemné síly a dovednosti i na poli sportovním.

Podrobnější informace k soutěži naleznete níže. Měsíční aktivitu pravidelně sdílíme na našem Facebooku a webových stránkách v rámci Aktualit.

Těšíme se na vaše výrobky a přejeme krásné společné pohádkové tvoření!

_Pohadková soutěž.jpg

Sponzoři projektu:

Společně stmelujeme generace.

bottom of page