Náš TÝM

KATEŘINA-JIRGLOVÁ-1-340x370.jpg

Je skvělé mít v životě možnost šířit pozitivní energii, radost, respekt a lásku. Vždycky mě bavilo pouštět se do věcí, které mají dlouhodobý smysl a přinášejí užitek. V Mezi námi společně pomáháme uskutečnit setkávání seniorů s dětmi, kde vznikají nepopsatelné zážitky, které mě naplňují pocitem, že tahle práce je to pravé.

Ředitelka

KATEŘINA JIRGLOVÁ

katerina@mezi-nami.cz

tel: 604 356 300

HANA-SVOZILOVÁ-340x370.jpg

Dělat práci, která má smysl? Dělat práci, co člověka baví, to je štěstí a já to štěstí mám!! Naplňuje mě a ráda vytvářím lidem úsměv na tváři:-) Chci vzdělávat ostatní a pomoc jim se rozvíjet.

Program POVÍDEJ

HANA

SVOZILOVÁ

Jsem moc ráda, že můžu být mezi lidmi, kteří cítí srdcem. Těší mne propojovat a spojovat různé generace. Jsem ráda, že to, co cítím můžu předávat i ostatním.

Program PŘEČTI

EVA MENČÍKOVÁ

eva@mezi-nami.cz

tel: 605 785 020

Ráda dělám smysluplnou práci, která nepřináši radost jenom mě, ale i druhým. Úsměvy, radost a pokora v očích seniorů i dětí mě naplňují a v práci ženou dál.

Program POVÍDEJ

PETRA KETNEROVÁ

Posledních pár let se pohybuji v pomáhajících profesích, jako je vzdělávání nebo terapie. Zkušenost zde je takovým zbývajícím puzzle do mé životní skládačky. Dává mi smysl, učí mě pochopení, hlubšímu poznání a poskytování nezištné pomoci tam, kde je to skutečně potřeba. Není to práce, je to poslání, a to je na tom to cenné.

VZDĚLÁVÁNÍ

VANDA ŠMOLÍKOVÁ

vanda@mezi-nami.cz

tel: 724 968 712

Mezi generacemi jsou si vzájemně nejvzdálenější. A přitom mají tolik společného. Nechtějí být sami, chybí jim pozornost a zájem od svého okolí. Potřebují trpělivost, porozumnění a lásku. Počítám se k lidem, kteří jim toto chtějí dopřát a vážím si toho, že můžu pomoci při sbližování těchto generací.

DÍLNY

EVA TUHÁČKOVÁ

S čím se mi těžko chodilo za rodiči, to jsem vždy měla možnost sdílet s prarodiči, já zejména se svou babičkou. Životní nadhled, moudrost a vyrovnanost je něco, co tahle rychlá doba potřebuje, aktivní trávení času se seniory skýtá možnost tohle všechno načerpat.

Program POVÍDEJ

PAVLA JANOUŠKOVÁ

KLÁRA-PETERKOVÁ-340x370.jpg

Samota je deprimující. Nečinnost rovněž. Ve stáří ještě více. Pro toho, kdo má tyto osoby jako blízké, ví o čem se mluví. Já k nim patřím. Proto chci být nápomocná, aby tomu bylo jinak.

Program POVÍDEJ

KLÁRA

PETERKOVÁ

Vždycky mě zajímala rozdílnost generačních pohledů na svět. Fascinovalo mě, jak ho každý vidí z úplně jiné perspektivy. Proto jsem se chtěla podílet na aktivitách, které umožňují jejich předávání a sdílení napříč generacemi. Zážitky a vazby, které při setkáváních dětí s babičkami a dědečky vznikají, jsou nenahraditelné a nabité energií.

Program PŘEČTI

ANNA STRNADOVÁ

Zažít energii a sílu času, kdy jsou pohromadě děti a senioři je pocit jedinečnosti, pokory a lásky. Tato práce, které mohu být součástí je tvůrčí proces a velmi mě baví, naplňuje, inspiruje a otevírá nové obzory bytí.

Program POVÍDEJ

JANA KETNEROVÁ

Mám ráda život bez přetvářek, bez lstí, klamu a spěchu. A někdy stačí trochu energie a dobré nálady k tomu, abych mohla vykouzlit úsměv i druhým, kteří to opravdu potřebují a jsou za to nesmírně vděční. Nevidím jediný rozumný důvod být jinde. Dělám to co mě baví a co mě naplňuje.

Program POVÍDEJ

ZUZANA KAFTANOVÁ

region1@mezi-nami.cz

tel: 720 790 866

V životě se dostanete na rozcestí, u kterých nezaváháte.Prostě víte, že to je "ono"...ta cesta. A tak se po ní jen jednoduše vydáte:)Mezi námi je jednou z těch mých. *** Táňa je autorkou grafického designu Mezi námi.

POVÍDEJ a grafika

TAŤÁNA PAJEROVÁ

tatana@mezi-nami.cz

tel: 725 837 636

Být kamínkem pestrobarevné mozaiky lidí jejichž posláním je pečovat o pohodu staroušků a dětí při společných zážitcích je štěstí. Tento tým nezištně a pokorně rozdává naději a lásku starým i mladým a já v něm chci být.

Program POVÍDEJ

HELENA LUKASOVÁ

Moje maminka a moje dcera mají svůj vlastní způsob komunikace, který s úžasem z povzdálí sleduji. Smějí se, mlčí, hašteří se, uráží se, usmiřují se, povídají si, sledují spolu telenovely. Přesně tak, jak to má být. Setkává se ten nejmladší s nejstarším a propojují vzájemně svoje světy. Tak, jak se o to snažíme v Mezi námi.

Program POVÍDEJ

EVA HRABINOVÁ

Správní rada

TOMÁŠ JIRGL.jpg

Myšlenka propojovat generace mě potkala při jednom putování po Orlických horách. Inspirovala mě k němu ředitelka školky PampeLiška ve Strašnicích, kam chodili mí synové a kde podobné aktivity probíhaly. Každý se může na rozvoji naší společnosti podílet tak, jak mu to nejlépe vyhovuje: řízením chodu společnosti, finančními prostředky, organizováním akcí nebo šířením myšlenek a nápadů. Budu rád, když i Vy se rozhodne být Mezi námi nebo když u nás najdete inspiraci k obdobným aktivitám.

Předseda

správní rady

TOMÁŠ JIRGL

PAVEL ŠIŠKA.jpg

...

Člen

správní rady

PAVEL ŠIŠKA

VLADIMÍČ STAŇURA.jpg

Pocit spokojenosti přichází, když něco děláš pro druhé...Chodíme se ženou pravidelně na setkání s dětmi v Nebušicích. Užíváme si tu neutuchající energii.

Člen

správní rady

VLADIMÍR STAŇURA

Dozorčí rada

IVAN EGYED.jpg

Rád podporuji vše, co je smysluplné a přínosné. A u propojování nejstarší a nejmladší generace to platí dvojnásob. Toto téma se totiž dříve nebo později týká nás všech. Buďte s námi v Mezi námi. Má to smysl.

Předseda

dozorčí rady

IVAN EGYED

JAN BINAR.jpg

Svět je stále více propojený, ale lidi dělí stále více zdí. Jsou uzavření v sociálních bublinách, oddělení příjmy, vzděláním, názorem na politiku či věkem. Jsem moc rád, že se Mezi námi daří zdi bořit a přinášet smysluplná lidská setkání, inspiraci i radost.

Člen

dozorčí rady

JAN BINAR

JAN BÍM.jpg

Jsem poutník a průvodce. Provázím lidi jejich krajinami vnitřními a vnějšími. Z jejich příběhů slyším, jak moc jsme se jednotlivé generace od sebe vzdálili. Rád proto přispívám svým dílkem k mezigeneračnímu setkávání a tím spokojenějšímu životu všech.

Člen

dozorčí rady

JAN BÍM

...DĚKUJEME, že jste s námi! MEZI NÁMI.

Podpořte nás také!

Sídlo:

Mezi námi, o.p.s.

Nad Želivkou 903

164 00 Praha 6

Kancelář:

Mezi námi, o.p.s.

Pujmanové 1219/8

140 00 Praha 4

Email: info@mezi-nami.cz

Mobil: +420 604 356 300

IČ: 02267217

© 2019 Mezi námi, o.p.s. Nezisková organizace. Všechna práva vyhrazena.