Náš TÝM

KATEŘINA-JIRGLOVÁ-1-340x370.jpg

Ředitelka

katerina@mezi-nami.cz

tel: 604 356 300

KATEŘINA JIRGLOVÁ

Je skvělé mít v životě možnost šířit pozitivní energii, radost, respekt a lásku. Vždycky mě bavilo pouštět se do věcí, které mají dlouhodobý smysl a přinášejí užitek. V Mezi námi společně pomáháme uskutečnit setkávání seniorů s dětmi, kde vznikají nepopsatelné zážitky, které mě naplňují pocitem, že tahle práce je to pravé.

Program PŘEČTI

EVA MENČÍKOVÁ

Jsem moc ráda, že můžu být mezi lidmi, kteří cítí srdcem. Těší mne propojovat a spojovat různé generace. Jsem ráda, že to, co cítím můžu předávat i ostatním.

HANA-SVOZILOVÁ-340x370.jpg

Program POVÍDEJ

HANA SVOZILOVÁ

Dělat práci, která má smysl? Dělat práci, co člověka baví, to je štěstí a já to štěstí mám!! Naplňuje mě a ráda vytvářím lidem úsměv na tváři:-) Chci vzdělávat ostatní a pomoc jim se rozvíjet.

Program POVÍDEJ

HELENA LUKASOVÁ

Být kamínkem pestrobarevné mozaiky lidí jejichž posláním je pečovat o pohodu staroušků a dětí při společných zážitcích je štěstí. Tento tým nezištně a pokorně rozdává naději a lásku starým i mladým a já v něm chci být.

Program POVÍDEJ

MARKÉTA ŠATALÍKOVÁ

V Mezi námi jsem se stala součástí jedinečného týmu lidí, který spojuje touha dělat svět lepší a radostnější. Dokážeme potěšit malé i velké, staré i mladé, děti, rodiče i prarodiče. To je práce povýšená na "povolání" a já jsem šťastný člověk, když mou náplní práce je dělat radost.

Program POVÍDEJ

PETRA KETNEROVÁ

Ráda dělám smysluplnou práci, která nepřináši radost jenom mě, ale i druhým. Úsměvy, radost a pokora v očích seniorů i dětí mě naplňují a v práci ženou dál.

Program PŘEČTI

rc-hermanek@seznam.cz

tel: 777 007 279

HANA KLICPEROVÁ

Mezi námi našlo způsob, jak překonávat propast mezi generacemi, jak naplnit čas smysluplnou činností, vytvářet vztahy a generovat radost. Tahle práce mě baví a naplňuje! Zajímaví lidé a jejich životní příběhy, prostor učit se naslouchat a růst v trpělivosti a úctě k životním zkušenostem
a odlišnosti každého z nás, vědomí, že v každé životní etapě máme hodnotu.

Projektové řízení

hana.pechova@mezi-nami.cz

tel: 728 925 790

HANA PECHOVÁ

V době, ve které si už pomalu přestávají rozumět i rodiče se svými dětmi, není nic smysluplnějšího, než hledat způsoby jak komunikaci mezi generacemi znovu navazovat, prohlubovat a pečovat o ni. Práce pro takovou organizaci je jednou z mých životních met, která vzešla z mého krásného vztahu s prarodiči. Je to můj splněným sen.

VZDĚLÁVÁNÍ

vanda@mezi-nami.cz

tel: 724 968 712

VANDA ŠMOLÍKOVÁ

Posledních pár let se pohybuji v pomáhajících profesích, jako je vzdělávání nebo terapie. Zkušenost zde je takovým zbývajícím puzzle do mé životní skládačky. Dává mi smysl, učí mě pochopení, hlubšímu poznání a poskytování nezištné pomoci tam, kde je to skutečně potřeba. Není to práce, je to poslání, a to je na tom to cenné.

Program PŘEČTI

ELIŠKA BELUHOVÁ

Každý z nás byl někdy dítětem, ale ne každý se stane prarodičem nebo má možnost svoje prarodiče poznat. Každý z nás hledá v životě smysl, ale ne všichni ho najdou. Pro mě je smyslem učit se žít tak, aby si člověk vážil toho, co mu nabízí každá životní etapa a největší moudrost je pak v tom, umět se o to podělit.

KLÁRA-PETERKOVÁ-340x370.jpg

Program POVÍDEJ

KLÁRA PETERKOVÁ

Samota je deprimující. Nečinnost rovněž. Ve stáří ještě více. Pro toho, kdo má tyto osoby jako blízké, ví o čem se mluví. Já k nim patřím. Proto chci být nápomocná, aby tomu bylo jinak.

Program POVÍDEJ

PAVLA JANOUŠKOVÁ

S čím se mi těžko chodilo za rodiči, to jsem vždy měla možnost sdílet s prarodiči, já zejména se svou babičkou. Životní nadhled, moudrost a vyrovnanost je něco, co tahle rychlá doba potřebuje, aktivní trávení času se seniory skýtá možnost tohle všechno načerpat.

Program POVÍDEJ

EVA HRABINOVÁ

Moje maminka a moje dcera mají svůj vlastní způsob komunikace, který s úžasem z povzdálí sleduji. Smějí se, mlčí, hašteří se, uráží se, usmiřují se, povídají si, sledují spolu telenovely. Přesně tak, jak to má být. Setkává se ten nejmladší s nejstarším a propojují vzájemně svoje světy. Tak, jak se o to snažíme v Mezi námi.

Program POVÍDEJ

ELIŠKA
REISINGEROVÁ

Vždy jsem obdivovala klid a životní nadhled starších lidí, který mě přiměl zamyslet se nad vlastním životem. Zároveň mě fascinovala dětská bezprostřednost, zvídavost a hravost. Líbí se mi myšlenka vzájemného propojování těchto na první pohled tak vzdálených světů. Obzvláště v dnešní uspěchané době.

Program POVÍDEJ

VERONIKA
MRÁZOVÁ

Provází nás mnoho životních etap, kroků, zkušeností a vše dělá náš život barevnější. Je krásné spojovat malé ještě nepopsané listy a barevnost stáří. Jsem ráda, že mohu být u toho.

POVÍDEJ a grafika

tatana@mezi-nami.cz

tel: 725 837 636

TAŤÁNA PAJEROVÁ

V životě se dostanete na rozcestí, u kterých nezaváháte. Prostě víte, že to je "ono"...ta cesta. A tak se po ní jen jednoduše vydáte:) Mezi námi je jednou z těch mých.

 

*** Táňa je autorkou grafického designu Mezi námi.

DÍLNY

EVA TUHÁČKOVÁ

Mezi generacemi jsou si vzájemně nejvzdálenější. A přitom mají tolik společného. Nechtějí být sami, chybí jim pozornost a zájem od svého okolí. Potřebují trpělivost, porozumnění a lásku. Počítám se k lidem, kteří jim toto chtějí dopřát a vážím si toho, že můžu pomoci při sbližování těchto generací.

Správní rada

TOMÁŠ JIRGL.jpg

Předseda

správní rady

TOMÁŠ
JIRGL

Myšlenka propojovat generace mě potkala při jednom putování po Orlických horách. Inspirovala mě k němu ředitelka školky PampeLiška ve Strašnicích, kam chodili mí synové a kde podobné aktivity probíhaly. Každý se může na rozvoji naší společnosti podílet tak, jak mu to nejlépe vyhovuje: řízením chodu společnosti, finančními prostředky, organizováním akcí nebo šířením myšlenek a nápadů. Budu rád, když i Vy se rozhodne být Mezi námi nebo když u nás najdete inspiraci k obdobným aktivitám.

PAVEL ŠIŠKA.jpg

Člen

správní rady

PAVEL
ŠIŠKA

...

VLADIMÍČ STAŇURA.jpg

Člen

správní rady

VLADIMÍR STAŇURA

Pocit spokojenosti přichází, když něco děláš pro druhé...Chodíme se ženou pravidelně na setkání s dětmi v Nebušicích. Užíváme si tu neutuchající energii.

Dozorčí rada

IVAN EGYED.jpg

IVAN EGYED

Rád podporuji vše, co je smysluplné a přínosné. A u propojování nejstarší a nejmladší generace to platí dvojnásob. Toto téma se totiž dříve nebo později týká nás všech. Buďte s námi v Mezi námi. Má to smysl.

Předseda

dozorčí rady

JAN BINAR.jpg

JAN BINAR

Svět je stále více propojený, ale lidi dělí stále více zdí. Jsou uzavření v sociálních bublinách, oddělení příjmy, vzděláním, názorem na politiku či věkem. Jsem moc rád, že se Mezi námi daří zdi bořit a přinášet smysluplná lidská setkání, inspiraci i radost.

Člen

dozorčí rady

JAN BÍM.jpg

JAN BÍM

Jsem poutník a průvodce. Provázím lidi jejich krajinami vnitřními a vnějšími. Z jejich příběhů slyším, jak moc jsme se jednotlivé generace od sebe vzdálili. Rád proto přispívám svým dílkem k mezigeneračnímu setkávání a tím spokojenějšímu životu všech.

Člen

dozorčí rady