Náš TÝM

Ředitelka

katerina@mezi-nami.cz

tel: 604 356 300

KATEŘINA JIRGLOVÁ

Je skvělé mít v životě možnost šířit pozitivní energii, radost, respekt a lásku. Vždycky mě bavilo pouštět se do věcí, které mají dlouhodobý smysl a přinášejí užitek. V Mezi námi společně pomáháme uskutečnit setkávání seniorů s dětmi, kde vznikají nepopsatelné zážitky, které mě naplňují pocitem, že tahle práce je to pravé.

Program POVÍDEJ

HANA

SVOZILOVÁ

Dělat práci, která má smysl? Dělat práci, co člověka baví, to je štěstí a já to štěstí mám!! Naplňuje mě a ráda vytvářím lidem úsměv na tváři:-) Chci vzdělávat ostatní a pomoc jim se rozvíjet.

Program PŘEČTI

eva@mezi-nami.cz

tel: 605 785 020

EVA
MENČÍKOVÁ

Jsem moc ráda, že můžu být mezi lidmi, kteří cítí srdcem. Těší mne propojovat a spojovat různé generace. Jsem ráda, že to, co cítím můžu předávat i ostatním.

Program POVÍDEJ

PETRA KETNEROVÁ

Ráda dělám smysluplnou práci, která nepřináši radost jenom mě, ale i druhým. Úsměvy, radost a pokora v očích seniorů i dětí mě naplňují a v práci ženou dál.

POVÍDEJ a grafika

tatana@mezi-nami.cz

tel: 725 837 636

TAŤÁNA PAJEROVÁ

V životě se dostanete na rozcestí, u kterých nezaváháte.Prostě víte, že to je "ono"...ta cesta. A tak se po ní jen jednoduše vydáte:)Mezi námi je jednou z těch mých. *** Táňa je autorkou grafického designu Mezi námi.

Program POVÍDEJ

HELENA LUKASOVÁ

Být kamínkem pestrobarevné mozaiky lidí jejichž posláním je pečovat o pohodu staroušků a dětí při společných zážitcích je štěstí. Tento tým nezištně a pokorně rozdává naději a lásku starým i mladým a já v něm chci být.

Program POVÍDEJ

EVA
HRABINOVÁ

Moje maminka a moje dcera mají svůj vlastní způsob komunikace, který s úžasem z povzdálí sleduji. Smějí se, mlčí, hašteří se, uráží se, usmiřují se, povídají si, sledují spolu telenovely. Přesně tak, jak to má být. Setkává se ten nejmladší s nejstarším a propojují vzájemně svoje světy. Tak, jak se o to snažíme v Mezi námi.

Program POVÍDEJ

VERONIKA
TOMKOVÁ

Provází nás mnoho životních etap, kroků, zkušeností a vše dělá náš život barevnější. Je krásné spojovat malé ještě nepopsané listy a barevnost stáří. Jsem ráda, že mohu být u toho.

Program POVÍDEJ

KLÁRA

PETERKOVÁ

Samota je deprimující. Nečinnost rovněž. Ve stáří ještě více. Pro toho, kdo má tyto osoby jako blízké, ví o čem se mluví. Já k nim patřím. Proto chci být nápomocná, aby tomu bylo jinak.

Program PŘEČTI

ANNA STRNADOVÁ

Vždycky mě zajímala rozdílnost generačních pohledů na svět. Fascinovalo mě, jak ho každý vidí z úplně jiné perspektivy. Proto jsem se chtěla podílet na aktivitách, které umožňují jejich předávání a sdílení napříč generacemi. Zážitky a vazby, které při setkáváních dětí s babičkami a dědečky vznikají, jsou nenahraditelné a nabité energií.

Program POVÍDEJ

JANA KETNEROVÁ

Zažít energii a sílu času, kdy jsou pohromadě děti a senioři je pocit jedinečnosti, pokory a lásky. Tato práce, které mohu být součástí je tvůrčí proces a velmi mě baví, naplňuje, inspiruje a otevírá nové obzory bytí.

VZDĚLÁVÁNÍ

vanda@mezi-nami.cz

tel: 724 968 712

VANDA ŠMOLÍKOVÁ

Posledních pár let se pohybuji v pomáhajících profesích, jako je vzdělávání nebo terapie. Zkušenost zde je takovým zbývajícím puzzle do mé životní skládačky. Dává mi smysl, učí mě pochopení, hlubšímu poznání a poskytování nezištné pomoci tam, kde je to skutečně potřeba. Není to práce, je to poslání, a to je na tom to cenné.

DÍLNY

EVA
TUHÁČKOVÁ

Mezi generacemi jsou si vzájemně nejvzdálenější. A přitom mají tolik společného. Nechtějí být sami, chybí jim pozornost a zájem od svého okolí. Potřebují trpělivost, porozumnění a lásku. Počítám se k lidem, kteří jim toto chtějí dopřát a vážím si toho, že můžu pomoci při sbližování těchto generací.

Program POVÍDEJ

PAVLA JANOUŠKOVÁ

S čím se mi těžko chodilo za rodiči, to jsem vždy měla možnost sdílet s prarodiči, já zejména se svou babičkou. Životní nadhled, moudrost a vyrovnanost je něco, co tahle rychlá doba potřebuje, aktivní trávení času se seniory skýtá možnost tohle všechno načerpat.

Program POVÍDEJ

hana.smidova@mezi-nami.cz

tel: 734 186 570

HANA
ŠMÍDOVÁ

Je obohacující věnovat se smysluplné práci, která je potřebná a přináší tolik pozitivní energie. Těší mě a jsem vděčná, že mohu být jednou Mezi námi a pomáhat směrovat nás všechny, abychom se více starali o sebe i druhé a pěstovali v životě to podstatné – lásku k sobě navzájem.

Správní rada

Předseda

správní rady

TOMÁŠ
JIRGL

Myšlenka propojovat generace mě potkala při jednom putování po Orlických horách. Inspirovala mě k němu ředitelka školky PampeLiška ve Strašnicích, kam chodili mí synové a kde podobné aktivity probíhaly. Každý se může na rozvoji naší společnosti podílet tak, jak mu to nejlépe vyhovuje: řízením chodu společnosti, finančními prostředky, organizováním akcí nebo šířením myšlenek a nápadů. Budu rád, když i Vy se rozhodne být Mezi námi nebo když u nás najdete inspiraci k obdobným aktivitám.

Člen

správní rady

PAVEL
ŠIŠKA

...

Člen

správní rady

VLADIMÍR STAŇURA

Pocit spokojenosti přichází, když něco děláš pro druhé...Chodíme se ženou pravidelně na setkání s dětmi v Nebušicích. Užíváme si tu neutuchající energii.

Dozorčí rada

Předseda

dozorčí rady

IVAN EGYED

Rád podporuji vše, co je smysluplné a přínosné. A u propojování nejstarší a nejmladší generace to platí dvojnásob. Toto téma se totiž dříve nebo později týká nás všech. Buďte s námi v Mezi námi. Má to smysl.

Člen

dozorčí rady

JAN BINAR

Svět je stále více propojený, ale lidi dělí stále více zdí. Jsou uzavření v sociálních bublinách, oddělení příjmy, vzděláním, názorem na politiku či věkem. Jsem moc rád, že se Mezi námi daří zdi bořit a přinášet smysluplná lidská setkání, inspiraci i radost.

Člen

dozorčí rady

JAN BÍM

Jsem poutník a průvodce. Provázím lidi jejich krajinami vnitřními a vnějšími. Z jejich příběhů slyším, jak moc jsme se jednotlivé generace od sebe vzdálili. Rád proto přispívám svým dílkem k mezigeneračnímu setkávání a tím spokojenějšímu životu všech.

...DĚKUJEME, že jste s námi! MEZI NÁMI.

Podpořte nás také!

Sídlo:

Mezi námi, o.p.s.

Nad Želivkou 903

164 00 Praha 6

Kancelář:

Mezi námi, o.p.s.

Pujmanové 1219/8

140 00 Praha 4

Email: info@mezi-nami.cz

Mobil: +420 604 356 300

IČ: 02267217

© 2020 Mezi námi, o.p.s. Nezisková organizace. Všechna práva vyhrazena.

Web vytvořil Martin Brixí.