Náš TÝM

KATEŘINA-JIRGLOVÁ-1-340x370.jpg

Ředitelka

katerina@mezi-nami.cz

tel: 604 356 300

KATEŘINA JIRGLOVÁ

Je skvělé mít v životě možnost šířit pozitivní energii, radost, respekt a lásku. Vždycky mě bavilo pouštět se do věcí, které mají dlouhodobý smysl a přinášejí užitek. V Mezi námi společně pomáháme uskutečnit setkávání seniorů s dětmi, kde vznikají nepopsatelné zážitky, které mě naplňují pocitem, že tahle práce je to pravé.

Program PŘEČTI

eva@mezi-nami.cz

tel: 605 785 020

EVA MENČÍKOVÁ

Jsem moc ráda, že můžu být mezi lidmi, kteří cítí srdcem. Těší mne propojovat a spojovat různé generace. Jsem ráda, že to, co cítím můžu předávat i ostatním.

KLÁRA-PETERKOVÁ-340x370.jpg

Program POVÍDEJ

KLÁRA PETERKOVÁ

Samota je deprimující. Nečinnost rovněž. Ve stáří ještě více. Pro toho, kdo má tyto osoby jako blízké, ví o čem se mluví. Já k nim patřím. Proto chci být nápomocná, aby tomu bylo jinak.

Program POVÍDEJ

PAVLA JANOUŠKOVÁ

S čím se mi těžko chodilo za rodiči, to jsem vždy měla možnost sdílet s prarodiči, já zejména se svou babičkou. Životní nadhled, moudrost a vyrovnanost je něco, co tahle rychlá doba potřebuje, aktivní trávení času se seniory skýtá možnost tohle všechno načerpat.

Program POVÍDEJ

EVA HRABINOVÁ

Moje maminka a moje dcera mají svůj vlastní způsob komunikace, který s úžasem z povzdálí sleduji. Smějí se, mlčí, hašteří se, uráží se, usmiřují se, povídají si, sledují spolu telenovely. Přesně tak, jak to má být. Setkává se ten nejmladší s nejstarším a propojují vzájemně svoje světy. Tak, jak se o to snažíme v Mezi námi.

Program POVÍDEJ

ELIŠKA
REISINGEROVÁ

Vždy jsem obdivovala klid a životní nadhled starších lidí, který mě přiměl zamyslet se nad vlastním životem. Zároveň mě fascinovala dětská bezprostřednost, zvídavost a hravost. Líbí se mi myšlenka vzájemného propojování těchto na první pohled tak vzdálených světů. Obzvláště v dnešní uspěchané době.

Program POVÍDEJ

VERONIKA
MRÁZOVÁ

Provází nás mnoho životních etap, kroků, zkušeností a vše dělá náš život barevnější. Je krásné spojovat malé ještě nepopsané listy a barevnost stáří. Jsem ráda, že mohu být u toho.

POVÍDEJ a grafika

tatana@mezi-nami.cz

tel: 725 837 636

TAŤÁNA PAJEROVÁ

V životě se dostanete na rozcestí, u kterých nezaváháte. Prostě víte, že to je "ono"...ta cesta. A tak se po ní jen jednoduše vydáte:) Mezi námi je jednou z těch mých.

 

*** Táňa je autorkou grafického designu Mezi námi.

DÍLNY

EVA TUHÁČKOVÁ

Mezi generacemi jsou si vzájemně nejvzdálenější. A přitom mají tolik společného. Nechtějí být sami, chybí jim pozornost a zájem od svého okolí. Potřebují trpělivost, porozumnění a lásku. Počítám se k lidem, kteří jim toto chtějí dopřát a vážím si toho, že můžu pomoci při sbližování těchto generací.

Program PŘEČTI

ELIŠKA BELUHOVÁ

Každý z nás byl někdy dítětem, ale ne každý se stane prarodičem nebo má možnost svoje prarodiče poznat. Každý z nás hledá v životě smysl, ale ne všichni ho najdou. Pro mě je smyslem učit se žít tak, aby si člověk vážil toho, co mu nabízí každá životní etapa a největší moudrost je pak v tom, umět se o to podělit.

Program POVÍDEJ

hana.smidova@mezi-nami.cz

tel: 734 186 570

HANA ŠMÍDOVÁ

Je obohacující věnovat se smysluplné práci, která je potřebná a přináší tolik pozitivní energie. Těší mě a jsem vděčná, že mohu být jednou Mezi námi a pomáhat směrovat nás všechny, abychom se více starali o sebe i druhé a pěstovali v životě to podstatné – lásku k sobě navzájem.

HANA-SVOZILOVÁ-340x370.jpg

Program POVÍDEJ

HANA SVOZILOVÁ

Dělat práci, která má smysl? Dělat práci, co člověka baví, to je štěstí a já to štěstí mám!! Naplňuje mě a ráda vytvářím lidem úsměv na tváři:-) Chci vzdělávat ostatní a pomoc jim se rozvíjet.

Program POVÍDEJ

HELENA LUKASOVÁ

Být kamínkem pestrobarevné mozaiky lidí jejichž posláním je pečovat o pohodu staroušků a dětí při společných zážitcích je štěstí. Tento tým nezištně a pokorně rozdává naději a lásku starým i mladým a já v něm chci být.

Program POVÍDEJ

MARKÉTA ŠATALÍKOVÁ

V Mezi námi jsem se stala součástí jedinečného týmu lidí, který spojuje touha dělat svět lepší a radostnější. Dokážeme potěšit malé i velké, staré i mladé, děti, rodiče i prarodiče. To je práce povýšená na "povolání" a já jsem šťastný člověk, když mou náplní práce je dělat radost.

Program POVÍDEJ

PETRA KETNEROVÁ

Ráda dělám smysluplnou práci, která nepřináši radost jenom mě, ale i druhým. Úsměvy, radost a pokora v očích seniorů i dětí mě naplňují a v práci ženou dál.

Program PŘEČTI

rc-hermanek@seznam.cz

tel: 777 007 279

HANA KLICPEROVÁ

Mezi námi našlo způsob, jak překonávat propast mezi generacemi, jak naplnit čas smysluplnou činností, vytvářet vztahy a generovat radost. Tahle práce mě baví a naplňuje! Zajímaví lidé a jejich životní příběhy, prostor učit se naslouchat a růst v trpělivosti a úctě k životním zkušenostem
a odlišnosti každého z nás, vědomí, že v každé životní etapě máme hodnotu.

Projektové řízení

hana.pechova@mezi-nami.cz

tel: 728 925 790

HANA PECHOVÁ

V době, ve které si už pomalu přestávají rozumět i rodiče se svými dětmi, není nic smysluplnějšího, než hledat způsoby jak komunikaci mezi generacemi znovu navazovat, prohlubovat a pečovat o ni. Práce pro takovou organizaci je jednou z mých životních met, která vzešla z mého krásného vztahu s prarodiči. Je to můj splněným sen.

VZDĚLÁVÁNÍ

vanda@mezi-nami.cz

tel: 724 968 712

VANDA ŠMOLÍKOVÁ

Posledních pár let se pohybuji v pomáhajících profesích, jako je vzdělávání nebo terapie. Zkušenost zde je takovým zbývajícím puzzle do mé životní skládačky. Dává mi smysl, učí mě pochopení, hlubšímu poznání a poskytování nezištné pomoci tam, kde je to skutečně potřeba. Není to práce, je to poslání, a to je na tom to cenné.

Správní rada

TOMÁŠ JIRGL.jpg

Předseda

správní rady

TOMÁŠ
JIRGL

Myšlenka propojovat generace mě potkala při jednom putování po Orlických horách. Inspirovala mě k němu ředitelka školky PampeLiška ve Strašnicích, kam chodili mí synové a kde podobné aktivity probíhaly. Každý se může na rozvoji naší společnosti podílet tak, jak mu to nejlépe vyhovuje: řízením chodu společnosti, finančními prostředky, organizováním akcí nebo šířením myšlenek a nápadů. Budu rád, když i Vy se rozhodne být Mezi námi nebo když u nás najdete inspiraci k obdobným aktivitám.

PAVEL ŠIŠKA.jpg

Člen

správní rady

PAVEL
ŠIŠKA

...

VLADIMÍČ STAŇURA.jpg

Člen

správní rady

VLADIMÍR STAŇURA

Pocit spokojenosti přichází, když něco děláš pro druhé...Chodíme se ženou pravidelně na setkání s dětmi v Nebušicích. Užíváme si tu neutuchající energii.

Dozorčí rada

IVAN EGYED.jpg

IVAN EGYED

Rád podporuji vše, co je smysluplné a přínosné. A u propojování nejstarší a nejmladší generace to platí dvojnásob. Toto téma se totiž dříve nebo později týká nás všech. Buďte s námi v Mezi námi. Má to smysl.

Předseda

dozorčí rady

JAN BINAR.jpg

JAN BINAR

Svět je stále více propojený, ale lidi dělí stále více zdí. Jsou uzavření v sociálních bublinách, oddělení příjmy, vzděláním, názorem na politiku či věkem. Jsem moc rád, že se Mezi námi daří zdi bořit a přinášet smysluplná lidská setkání, inspiraci i radost.

Člen

dozorčí rady

JAN BÍM.jpg

JAN BÍM

Jsem poutník a průvodce. Provázím lidi jejich krajinami vnitřními a vnějšími. Z jejich příběhů slyším, jak moc jsme se jednotlivé generace od sebe vzdálili. Rád proto přispívám svým dílkem k mezigeneračnímu setkávání a tím spokojenějšímu životu všech.

Člen

dozorčí rady