top of page

Náš TÝM

KATEŘINA-JIRGLOVÁ-1-340x370.jpg

Ředitelka

katerina@mezi-nami.cz

tel: 604 356 300

KATEŘINA JIRGLOVÁ

Je skvělé mít v životě možnost šířit pozitivní energii, radost, respekt a lásku. Vždycky mě bavilo pouštět se do věcí, které mají dlouhodobý smysl a přinášejí užitek. V Mezi námi společně pomáháme uskutečnit setkávání seniorů s dětmi, kde vznikají nepopsatelné zážitky, které mě naplňují pocitem, že tahle práce je to pravé.

EVA MENČÍKOVÁ.jpg

Program PŘEČTI

EVA MENČÍKOVÁ

Jsem moc ráda, že můžu být mezi lidmi, kteří cítí srdcem. Těší mne propojovat a spojovat různé generace. Jsem ráda, že to, co cítím můžu předávat i ostatním.

PAVLA JANOUŠKOVÁ.jpg

Program POVÍDEJ a DÍLNY

PAVLA JANOUŠKOVÁ

S čím se mi těžko chodilo za rodiči, to jsem vždy měla možnost sdílet s prarodiči, já zejména se svou babičkou. Životní nadhled, moudrost a vyrovnanost je něco, co tahle rychlá doba potřebuje, aktivní trávení času se seniory skýtá možnost tohle všechno načerpat.

EVA HRABINOVA.jpg

Program POVÍDEJ

EVA HRABINOVÁ

Moje maminka a moje dcera mají svůj vlastní způsob komunikace, který s úžasem z povzdálí sleduji. Smějí se, mlčí, hašteří se, uráží se, usmiřují se, povídají si, sledují spolu telenovely. Přesně tak, jak to má být. Setkává se ten nejmladší s nejstarším a propojují vzájemně svoje světy. Tak, jak se o to snažíme v Mezi námi.

Jan Smocek.jpg

Program POVÍDEJ a projektové řízení

JAN
SMOČEK

Celý svůj profesní život mám pocit, že něco dlužím. Nejedná se přitom o žádné materiální hodnoty, ale o něco, co by mě naplnilo z hlediska sociálního kontaktu. Mezníkem k rozhodnutí byla zdravotní komplikace, která mě v roce 2020 potkala. Proto když přišla nabídka pracovat v Mezi námi, došlo mi, že to je ono. Potkávat se s těmi nejmladšími a nejstaršími dává smysl a koordinovat jejich setkávání znamená rozdávat radost všem zúčastněným, včetně mě.

TAŤÁNA PAJEROVÁ.jpg

POVÍDEJ a grafika

tatana@mezi-nami.cz

tel: 725 837 636

TAŤÁNA PAJEROVÁ

V životě se dostanete na rozcestí, u kterých nezaváháte. Prostě víte, že to je "ono"...ta cesta. A tak se po ní jen jednoduše vydáte:) Mezi námi je jednou z těch mých.

 

*** Táňa je autorkou grafického designu Mezi námi.

Hana_Klicperová.jpg

Program PŘEČTI OLOMOUC

rc-hermanek@seznam.cz

tel: 777 007 279

HANA KLICPEROVÁ

Mezi námi našlo způsob, jak překonávat propast mezi generacemi, jak naplnit čas smysluplnou činností, vytvářet vztahy a generovat radost. Tahle práce mě baví a naplňuje! Zajímaví lidé a jejich životní příběhy, prostor učit se naslouchat a růst v trpělivosti a úctě k životním zkušenostem
a odlišnosti každého z nás, vědomí, že v každé životní etapě máme hodnotu.

jitka nevrzalova.jpg

PŘEČTI a POVÍDEJ Třebíč

klub-trebic@mezi-nami.cz

tel: 737 768 520

JITKA NEVRZALOVÁ

Jsem moc ráda, že můžu být součástí tohoto dění, které se nestalo pouze mou prací, ale i skvělým trávením času s příjemnými lidmi. Když jsem o Mezi námi slyšela poprvé, hned jsem věděla, že tohle je to, co chci dělat, proto děkuji za to, že jsem dostala příležitost být s vámi. Protože ten, kdo dělá práci srdcem, musí vždy uspět.

sarka urbankova.jpeg

Program POVÍDEJ

ŠÁRKA URBÁNKOVÁ

V rámci vlastní rodiny dlouhodobě vnímám jak osvěžující a obohacující je kontakt vnoučat s prarodiči. Jsem velmi ráda, že můžu být u toho, když vznikají přátelství mezi generacemi nejen v rámci klasických rodin.

Klára Daudová (1).jpg

Program POVÍDEJ

KLÁRA DAUDOVÁ

Je krásné vidět, jak se vytváří přátelství u tak velkého generačního rozdílu. Jsem moc ráda, že toho mohu být součástí. 

Jana Frohlichova (1).jpg

POVÍDEJ a PŘEČTI

Královéhradecký a Pardubický kraj

JANA 
FRÖHLICHOVÁ

Ve svém dosavadním profesním životě jsem zaznamenala jednu věc, čím dál víc tíhnu k tomu, aby se jen nemluvilo, ale především konalo. Když jsem poznala Mezi námi, věděla jsem, že to je činnost, která dává smysl. Naše práce není práce, ale radost, která obohacuje nejen nás, zúčasněné děti a seniory, ale především budoucnost celé naší společnosti.

MN veronika bartáková_edited.jpg

Program POVÍDEJ 

VERONIKA BARTÁKOVÁ

Moje babička vždy říká, že dávám dohromady celou naší rodinu, jako kouzlem se sejdeme a užíváme si společné chvíle. 

Podle mne, nejhezčí strávený čas je prostě ten společný. 

Společně spojovat pravnoučata a babičky, stejně jako děti a seniory v našich domovem, dělá mi to stejnou radost a úsměv na tváři, v tom je to kouzlo :)

Eliška Běluhová.jpg

Program PŘEČTI

ELIŠKA HAVLÍČKOVÁ

Každý z nás byl někdy dítětem, ale ne každý se stane prarodičem nebo má možnost svoje prarodiče poznat. Každý z nás hledá v životě smysl, ale ne všichni ho najdou. Pro mě je smyslem učit se žít tak, aby si člověk vážil toho, co mu nabízí každá životní etapa a největší moudrost je pak v tom, umět se o to podělit.

HANA-SVOZILOVÁ-340x370.jpg

Program POVÍDEJ

HANA
POSPÍCHALOVÁ

Dělat práci, která má smysl? Dělat práci, co člověka baví, to je štěstí a já to štěstí mám!! Naplňuje mě a ráda vytvářím lidem úsměv na tváři:-) Chci vzdělávat ostatní a pomoc jim se rozvíjet.

HELENA LUKASOVA.jpg

Program POVÍDEJ

HELENA LUKASOVÁ

Být kamínkem pestrobarevné mozaiky lidí jejichž posláním je pečovat o pohodu staroušků a dětí při společných zážitcích je štěstí. Tento tým nezištně a pokorně rozdává naději a lásku starým i mladým a já v něm chci být.

PETRA_KETNEROVÁ.jpg

Program POVÍDEJ a DÍLNY

PETRA KETNEROVÁ

Ráda dělám smysluplnou práci, která nepřináši radost jenom mě, ale i druhým. Úsměvy, radost a pokora v očích seniorů i dětí mě naplňují a v práci ženou dál.

VANDA ŠMOLÍKOVÁ.jpg

VZDĚLÁVÁNÍ

vanda@mezi-nami.cz

tel: 724 968 712

VANDA ŠMOLÍKOVÁ

Posledních pár let se pohybuji v pomáhajících profesích, jako je vzdělávání nebo terapie. Zkušenost zde je takovým zbývajícím puzzle do mé životní skládačky. Dává mi smysl, učí mě pochopení, hlubšímu poznání a poskytování nezištné pomoci tam, kde je to skutečně potřeba. Není to práce, je to poslání, a to je na tom to cenné.

HANA PECHOVA.jpg

Projektové řízení

hana.pechova@mezi-nami.cz

tel: 728 925 790

HANA PECHOVÁ

V době, ve které si už pomalu přestávají rozumět i rodiče se svými dětmi, není nic smysluplnějšího, než hledat způsoby jak komunikaci mezi generacemi znovu navazovat, prohlubovat a pečovat o ni. Práce pro takovou organizaci je jednou z mých životních met, která vzešla z mého krásného vztahu s prarodiči. Je to můj splněným sen.

Tereza Tichá (1).jpg

Program PŘEČTI BRNO

klub-brno@mezi-nami.cz

tel: 733 398 051

TEREZA
TICHÁ

Vždy jsem ráda trávila čas s lidmi různých generací, protože pevně věřím, že každá z nich nás má čím obohatit. Jsem šťastná, že díky projektu Přečti můžu toto obohacení aktivně podporovat a tuto myšlenku šířit dál. 

Vendula Váňová.jpg

PŘEČTI a POVÍDEJ Ústecký kraj

VENDULA
VÁŇOVÁ

Sama již nemám žádného prarodiče a dlouho jsem proto koketovala s myšlenkou začít navštěvovat domy pro seniory a nasát tak ten klid, moudrost a vyprávění životních příběhů, které mi v mém životě chybí. Proto jsem neváhala ani vteřinu, když mi bylo nabídnuto zapojení se do činnosti Mezi námi. Spojovaní generací má pro mě osobně hluboký přesah, který neumím ani slovy vyjádřit.

Judita Matyášová.jpg

Média a zahraniční spolupráce

JUDITA MATYÁŠOVÁ

Celý život ráda naslouchám příběhům pamětníků. Publikuji jejich osudy v celostátních médiích, ale zajímá mě také to, co ví mladí lidé o seniorech. A to mě přivedlo do Mezi námi, které propojuje nejmladší a nejstarší generaci. Jsem moc ráda, že můžu tyto výjimečné mezigenerační aktivity propagovat u nás i v zahraničí.

Marcela Jelínková.jpg

Program POVÍDEJ

MARCELA JELÍNKOVÁ

Cílené propojování generací mi v dnešní době dává velký smysl. Jsem přesvědčená, že vzájemná interakce dětí a seniorů obohacuje obě strany.  Mám radost, ze u toho mohu být.

Alena Halkova (1).jpg

Program POVÍDEJ 

Olomoucký kraj

ALENA 
HÁLKOVÁ

Mezi námi pro mě osobně je důkazem toho, že respekt, pokora a úcta stále žijí. Díky Mezi námi je potkávám při setkáních dětí a seniorů. 

MN gabriela dufková_edited_edited.jpg

Program POVÍDEJ 

GABRIELA DUFKOVÁ

Vše asi začíná v mé rodině, kde se scházíme během návštěv několik generací. Moc mě baví pozorovat rozhovory a činnosti mezi těmi nejmladšími a nejstaršími. Vidět úsměv seniorů a nadšení dětí při společných promluvách třeba zahradničení nebo na výletech. A když se tohle podaří i na společných setkáních dětí z mateřských škol v domovech seniorů, tak už mi úsměv zůstane až do konce dne.

Správní rada

TOMÁŠ JIRGL.jpg

Předseda

správní rady

TOMÁŠ
JIRGL

Myšlenka propojovat generace mě potkala při jednom putování po Orlických horách. Inspirovala mě k němu ředitelka školky PampeLiška ve Strašnicích, kam chodili mí synové a kde podobné aktivity probíhaly. Každý se může na rozvoji naší společnosti podílet tak, jak mu to nejlépe vyhovuje: řízením chodu společnosti, finančními prostředky, organizováním akcí nebo šířením myšlenek a nápadů. Budu rád, když i Vy se rozhodnete být Mezi námi nebo když u nás najdete inspiraci k obdobným aktivitám.

PAVEL ŠIŠKA.jpg

Člen

správní rady

PAVEL
ŠIŠKA

...

VLADIMÍČ STAŇURA.jpg

Člen

správní rady

VLADIMÍR STAŇURA

Pocit spokojenosti přichází, když něco děláš pro druhé... Chodíme se ženou pravidelně na setkání s dětmi v Nebušicích a užíváme si tu neutuchající energii.

Foto_Zdenek Kaufmann.jpg

Čestný člen

správní rady

ZDENĚK
KAUFMANN

Nadchla mne otevřená lidská srdce seniorů, jejich chuť a vůle předávat zkušenosti a dávat lásku a na druhé straně nadšené otevřené oči a duše dětí, které nasávaly jako houby. Úžasné proudění energií. Nádherný pocit a velká radost být toho tak trošku součástí.

Dozorčí rada

IVAN EGYED.jpg

IVAN EGYED

Rád podporuji vše, co je smysluplné a přínosné. A u propojování nejstarší a nejmladší generace to platí dvojnásob. Toto téma se totiž dříve nebo později týká nás všech. Buďte s námi v Mezi námi. Má to smysl. 

Předseda

dozorčí rady

JAN BINAR.jpg

JAN BINAR

Svět je stále více propojený, ale lidi dělí stále více zdí. Jsou uzavření v sociálních bublinách, oddělení příjmy, vzděláním, názorem na politiku či věkem. Jsem moc rád, že se Mezi námi daří zdi bořit a přinášet smysluplná lidská setkání, inspiraci i radost.

Člen

dozorčí rady

JAN BÍM.jpg

JAN BÍM

Jsem poutník a průvodce. Provázím lidi jejich krajinami vnitřními a vnějšími. Z jejich příběhů slyším, jak moc jsme se jednotlivé generace od sebe vzdálili. Rád proto přispívám svým dílkem k mezigeneračnímu setkávání a tím spokojenějšímu životu všech.

Člen

dozorčí rady

bottom of page