Naše programy

Je projektem, při němž se pravidelně potkávají děti z mateřských či základních škol se seniory z domovů a klubů seniorů po celé ČR. Společně se účastní setkání, jejichž náplní jsou aktivity výtvarné, hudební či pohybové, ale také čtení, vyprávění nebo oslavy různých svátků.

 Senioři se stávají pohádkovými čtecími babičkami a dědečky a dochází každý týden číst do mateřských škol. Děti při poslechu rozvíjejí svou fantazii a znalost jazyka a senioři mohou na oplátku načerpat energii z radosti, upřímnosti a úžasné vitality těch nejmenších. 

V rámci programu POMÁHEJ aktivujeme společenské zapojení seniorů. Senioři se stávají užitečnými pomocníky babičkami a dědečky, kteří pravidelně docházejí jako pomocné síly do mateřských škol.

Náš společný cíl je realizovat mezigenerační aktivity a pomáhat všem, kteří se chtějí zapojit. V rámci evropské spolupráce nabízíme vzdělávací program pro mezigenerační kouče. Pravidelně připravujeme konference věnované mezigeneračním aktivitám a sdílení dobré praxe.

Pořádáme mezigenerační tvořivé dílny pro širokou veřejnost v rámci festivalů, konferencí, sezónních trhů a dalších akcí. V našem pohádkovém stanu připravujeme výtvarné a rukodělné aktivity vhodné pro všechny generace. Během tvoření si povídáme a užíváme si sebe navzájem.

...DĚKUJEME, že jste s námi! MEZI NÁMI.

Podpořte nás také!

Sídlo:

Mezi námi, o.p.s.

Nad Želivkou 903

164 00 Praha 6

Kancelář:

Mezi námi, o.p.s.

Pujmanové 1219/8

140 00 Praha 4

Email: info@mezi-nami.cz

Mobil: +420 604 356 300

IČ: 02267217

© 2020 Mezi námi, o.p.s. Nezisková organizace.

Všechna práva vyhrazena. Web vytvořil Martin.