• Eva Hrabinová

Mezi námi pořádá akreditovaný vzdělávací program!

Za další mezník aktivit Mezi námi lze bez nadsázky označit získání akreditace od MŠMT v oblasti dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.


Právě pro pedagogy a nejen pro ně, jsme připravili vzdělávací program, jenž nese název Problematika mezigeneračního sdílení pro pedagogické pracovníky ZŠ, MŠ. Ve vzdělávacím programu se promítnou veškeré zkušenosti z mezigeneračního sdílení, které jsme získali především v našem programu Povídej. Chceme dále šířit tyto znalosti, abychom objasnili, usnadnili a obohatili práci v této zajímavé problematice, která reflektuje stav ve společnosti a bude stále aktuálnější.


Program Povídej propojuje domovy seniorů s dětmi ze ZŠ a MŠ, vznikají díky němu mezigenerační skupiny, kdy se děti se seniory pravidelně setkávají, povídají si, tvoří spolu, sportují nebo tančí. Děti jsou vždy přívalem energie v seniorských zařízeních a senioři se na ně velmi těší. V současné době realizuje Mezi námi takováto setkávání ve více než 150 domovech a klubech seniorů, po celé České republice.


Sledujte náš web a dozvíte se více informací.

...DĚKUJEME, že jste s námi! MEZI NÁMI.

Podpořte nás také!

Sídlo:

Mezi námi, o.p.s.

Nad Želivkou 903

164 00 Praha 6

Kancelář:

Mezi námi, o.p.s.

Pujmanové 1219/8

140 00 Praha 4

Email: info@mezi-nami.cz

Mobil: +420 604 356 300

IČ: 02267217

© 2020 Mezi námi, o.p.s. Nezisková organizace.

Všechna práva vyhrazena. Web vytvořil Martin.