top of page
  • Obrázek autoraEva Hrabinová

Krásná slavnostní premiéra


Kdo z vás přijal pozvání na premiéru hry Ryba ve čtyřech, prožil moc krásný podvečer!

Moc gratulujeme protagonistům!Divadelní hra Ryba ve čtyřech byla pečlivě nastudována našimi skvělými čtecími babičkami a dědečky. Po neméně povedených předpremiérách v prostorách Mezi námi v ulici Pujmanové na Pankráci nastal čas slavnostní premiéry na opravdových divadelních prknech v Divadle U Valšů.

Nejen útulný divadelní sál, ale i celé prostředí centra Život 90, jehož je divadlo součástí, je krásnou oázou klidu a pohody uprostřed Prahy v ulici Karolíny Světlé. Ve vyzdobeném atriu jsme diváky přivítali malým občerstvením a poté už se společně přesunuli do sálu na představení, které slavnostně uvedla naše ředitelka, paní Kateřina Jirglová. Všichni jsme našim hercům drželi palce a vypadá to, že to snad ani nebylo potřeba, každý svou roli odehrál prostě perfektně! Divadelní hra se velmi líbila a herci byli odměněni mohutným potleskem.


Atmosféra byla úžasná a po skončení s námi mnozí diváci ještě zůstali v atriu, abychom si společně popovídali, poseděli a vyměnili dojmy z premiéry.


Ovšem premiérou si ,,naši" herci ještě neodpočinuli, tuto hodinovou komedii budou i nadále hrát, a to především v Domovech seniorů, kde jistě potěší mnohé stálé obyvatele.


Comments


bottom of page