top of page

Pohádka pro radost

pohadka pro radost.png

Děti, udělaly jste obrovskou radost babičkám a dědečkům!

V dubnu 2020 jsme vás děti vyzvali k malování obrázků oblíbených pohádek pro potěšení babiček a dědečků v domovech seniorů.

A vaše reakce předčila všechna naše očekávání. Namalovaly jste více než 500 obrázků a všechny byly bez přehánění nádherné. Podívejte se v galerii níže.

 

Ve jménu Pohádky pro radost jsme rozvezli více než  30 000 pohlednic, které těší seniory ve 160 domovech po celé České republice.
 

Milé děti děkujeme vám!

Děkujeme i vašim rodičům, paním učitelkám, pracovníkům v pečovatelských domovech, zkrátka všem, kteří nám s Pohádkou pro radost pomohli.

Jsme rádi, že jste s námi Mezi námi a společně pomáháme potřebným.

#PohadkaProRadost

Děti, uděláme radost babičkám a dědečkům?

Prosím, namalujte obrázek své oblíbené pohádky, nebo napište vzkaz. Stačí málo a můžete vytvořit spoustu radosti. Potěšte babičky a dědečky, kteří jsou v domovech seniorů a momentálně nemají možnost kontaktu s vnějším světem, protože jsou zakázané návštěvy.


Fantazii se meze nekladou a dobrých skutků není nikdy dost.

NAMALUJ - obrázek své oblíbené pohádky či napiš vzkaz

POŠLI - s rodiči výtvor naskenuj, nebo vyfoť a nahraj k nám na web

POTĚŠ - všechny obrázky vytiskneme a předáme babičkám a dědečkům do domovů po celé republice

Budeme moc rádi za mezigenerační propojení v těchto těžkých chvílích. Děkujeme, že vás těší dělat seniorům radost tak, jako nás.
 
Těšíme se na všechny obrázky a vzkazy!
Tým Mezi námi

PS: Moc děkujeme za všechny obrázky, které k nám stále míří. Malá ochutnávka je zde. Také bychom chtěli poděkovat za finanční podporu projektu Purple Foundation, nadační fond a Nadace Karel Komárek Family Foundation a iniciativě RouskySeniorum.cz za pomoc s rozvozem obrázků do seniorských zařízení.

#PohadkaProRadost

Děkujeme:

Společně stmelujeme generace.

bottom of page