top of page
  • Eva Menčíková

Zúčastnili jsme se Členského shromáždění Národní asociace dobrovolnictví, z. s.


Máme za sebou úspěšné setkání Národní asociace dobrovolnictví v Knihovně Václava Havla. Jsme hrdým členem asociace a rádi s ostatními sdílíme novinky a aktuality na poli dobrovolnictví.

Setkání zahájila předsedkyně Mgr. Lenky Vonka Černé, která se ohlédla za historií NAD. Společně jsme shlédli videozdravici poslankyně Evropského parlamentu Ing. Michaely Šojdrové. Ta je mimo jiné zpravodajkou programu Evropský sbor solidarity a dobrovolnictví, je součástí jejího života, jak v souvislosti s dobrovolnickými konferencemi v Kroměříži zavzpomínal PhDr. Jiří Tošner. Poté se nám představily se svými zajímavými prezentacemi členky předsednictva NAD.

Po schválení účetní závěrky a výroční zprávy za rok 2023 jsme mezi námi přivítali nové členy. V současné době má NAD 48 členů a jejich aktuální seznam najdete na webu. 


Odpolední část setkání byla věnována novinkám a seznámení členů s aktuálním děním v NAD. Děkujeme za den plný informací, inspirace a hlavně lidí, kterým stejně jako nám dobrovolnictví dává smysl.


Kateřina Jirglová a Eva Menčíková

Comments


bottom of page