• Eva Hrabinová

Sladká chvilka napodruhé

Někdo tušil těžký podzim, ostatní jsme doufali, že druhá vlna je jen výplodem fantazie zarytých pesimistů. Bohužel, jak se říká: optimista je jen špatně informovaný pesimista, nastalo druhé kolo. I tak by málokoho napadlo, že na podzim situace nabere takové grády.


My v Mezi námi jsme tu stále plni síly a ochoty odlehčit těžké chvíle jak našich babičkám a dědečkům z ,,Klubu", tak i našim spolupracujícím zařízením. O našich současných aktivitách průběžně píšeme zde, ale nejaktuálnější akce můžete sledovat na našem Facebooku, naplno jede i náš YouTube kanál.


Stejně jako na jaře jsme mj. chtěli malinko osladit náročné chvilky personálu a babičkám a dědečkům v domovech seniorů a proběhla Sladká chvilka číslo 2. Děkujeme velmi společnosti Vondemoortele , jež nám darovala několik stovek voňavých croissantů. My jsme je za přísných bezpečnostních podmínek rozvezli v Praze do čtyřech zařízení, na které se na jaře nedostalo - DS Chodov Praha 4, Centrum sociálních služeb Praha 2, SeneCura Klamovka Praha 5 a SeneCura Slivenec Praha 5


Velmi nás těší, že jsme další dny dostali krásné poděkování a hlášení: Nezbyl ani drobeček!


(Na několika fotografiích můžete sledovat náš malý tým - black and white v akci - Klárku a Evu. Samy nabalily a rozvezly: je totiž potřeba, aby se okolo zásilek nepohybovalo moc osob z důvodu možné nákazy)...DĚKUJEME, že jste s námi! MEZI NÁMI.

Podpořte nás také!

Sídlo:

Mezi námi, o.p.s.

Nad Želivkou 903

164 00 Praha 6

Kancelář:

Mezi námi, o.p.s.

Pujmanové 1219/8

140 00 Praha 4

Email: info@mezi-nami.cz

Mobil: +420 604 356 300

IČ: 02267217

© 2020 Mezi námi, o.p.s. Nezisková organizace.

Všechna práva vyhrazena. Web vytvořil Martin.