top of page
  • Obrázek autoraEliška Beluhová

Ocenění pana Jiřího Grumlíka

Jsme moc pyšní na všechny naše dobrovolníky a jsme moc rádi, že jeden z nich, pan Jiří Grumlík byl oceněn jako jeden z devíti nejaktivnějších dobrovolníků za rok 2020 svojí domovskou Prahou 3.


Za dodržení všech hygienických opatření byla zástupci Prahy 3 panu Grumlíkovi předána symbolická soška anděla Vincka. Krátké setkání proběhlo v přátelském duchu a pan Grumlík zavzpomínal a podělil se s přítomnými o střípky ze svého bohatého života. Pan Grumlík celý život aktivně sportoval a je tomu tak dodnes, stále jezdí na kole a v těchto zimních dnech ho můžete potkat na kluzišti u Stavovského divadla. Jeho život byl zajímavý i profesně, ovládá několik cizích jazyků a stál například u zrodu Služby cizinecké policie. Mezi jeho záliby patří také hra na heligonku, se kterou chodil dělat radost i do domovů důchodců. Pan Grumlík má sám tři vnoučata a přesto chodí číst dalším do mateřské školky.


S panem Grumlíkem je radost se setkat, jak potvrdili i zástupci Prahy 3, má vždy, co vyprávět, ale zachovává si i skromnost a pokoru, o čemž svědčí i to, že se rozhodl stát se dobrovolníkem a věnuje se tomu opravdu naplno, důkazem je toto ocenění. Gratulujeme.
Komentar


bottom of page