• Eva Hrabinová

Kapříci na dílničce v Letňanech

V předvánočním ruchu jsme rozbalili náš pohádkový stan na výstavišti v Letňanech na Stříbrných vánočních dnech.

V úvodu bohatého doprovodného programu na pódiu v hlavním sále jsme dostali prostor představit Mezi námi, o.p.s. přítomným divákům. Tohoto úkolu se se ctí zhostila Taťána a rovnou pozvala děti do našeho pohádkového stanu na tvoření a připomenula, že si mohou ozdobit papírového kapříka, přihlásit se do soutěže O nejkrásnějšího vánočního kapříka a získat tak pěkné ceny. Tím tvoření s pohádkovými babičkami a dědečkem během celých čtyř dní získalo další rozměr.
Těsně po otevření už někteří z nás pilně vyhlíželi děti, zatímco další donesli pro ostatní ze sousedního stánku s kávou krásné cappucino

s obrázkem medvěda. Bylo skoro škoda ho vypít!Od čtvrtka do neděle se ve stánku vystřídalo spoustu dětí a našich babiček za plné podpory dědečka Karla, jako vždy plného síly a optimismu. Kapříky, které děti přihlásily do soutěže jsme rozvěsili nad naše hlavy a v neděli byli vybráni 3 nejkrásnější. I když bylo velmi těžké se rozhodnout - zvláště některé holčičky si s nimi daly velkou práci a na výsledku to bylo znát. Blahopřejeme vítězce!...DĚKUJEME, že jste s námi! MEZI NÁMI.

Podpořte nás také!

Sídlo:

Mezi námi, o.p.s.

Nad Želivkou 903

164 00 Praha 6

Kancelář:

Mezi námi, o.p.s.

Pujmanové 1219/8

140 00 Praha 4

Email: info@mezi-nami.cz

Mobil: +420 604 356 300

IČ: 02267217

© 2020 Mezi námi, o.p.s. Nezisková organizace.

Všechna práva vyhrazena. Web vytvořil Martin.