top of page
  • Obrázek autoraEliška Beluhová

19. Setkání klubu pohádkových čtecích babiček a dědečků

Po opět složitém roce jsme si nadělili dlouho plánovanou projížďku lodí po Vlavě a společně si užili už 19. Setkání pohádkového čtecího Klubu.


Pozdní jaro a začátek léta se v našem Klubu pohádkových čtecích babiček a dědečků nesly v duchu pokračujících online seminářů, počátečního uvolňování a drobného společného setkávání. S teplejším počasím už se nemusíme setkávat jen u nás v kanceláři, ale můžeme vyrazit i ven na poznávací procházku, jako tomu bylo s průvodcem pane Trnkou "po stopách pražských malostranských strašidel". Letní atmosféra nás inspirovala také k sérii už probíhajících cestovatelských povídání s panem Krtilem. A stejně tak v létě využijeme piknikovou deku, kterou společnými silami tvoří babičky z našeho klubu ve workshopu patchworku pod vedením paní Parolkové.


I když přes léto chystáme další akce a aktivity pro členy Klubu, přeci jenom je toto období klidnější a mnozí z našich členů odjíždí z Prahy. S koncem školního roku jsme se tedy v lehkém předstihu rozloučili společnou plavbou po Vltavě na parníku Czechie. Při dvouhodinové plavbě jsme si z nevšedních úhlů prohlídli Vyšehrad, Kampu, Karlův most i Pražský hrad. Jsme moc rádi, že se nás účastnilo tolik a v dobré náladě jsme si plavbu společně moc užili. Moc děkujeme Prahalode.cz díky kterým se mohlo naše setkání na lodi uskutečnit. Kolacovekralovstvi.cz dodalo výborné ovocné koláče a děkujeme i fotografce Lence Bobotové Heroutové proweddy.cz, za krásné fotky, které mohou zprostředkovat atmosféru i těm, kteří se nemohli zúčastnit.


Přejeme Vám všem krásné a pohodové léto.

Comments


bottom of page