• Eva Hrabinová

17. listopad v Mezi námi

Není v naší zemi člověka, který by nevěděl, co toto datum znamená.

My v Mezi námi samosebou také víme a hlavně slavíme!


30. výročí Sametové revoluce a s ním spojené oslavy jsme si nenechali ujít. Někteří z nás se účastnili průvodu na Albertově, jiní oslav v Ostravě, někdo zašel v neděli před polednem ještě v klidu na Národní třídu a jiný na velkolepý večerní velekoncert na Václavském náměstí.


No, a několik z nás postavilo náš pohádkový stan ve Sportovní hale Folimanka, kde se konalo při příležitosti oslav výročí 17.listopadu Mistrovství ČR v judu. Naše pohádkové babičky tam s dětmi vyráběly krásné záložky do knížek. Polovina sportovní haly byla plná závodících dětí, při tvoření se proto střídali hlavně školáci, kterým skončil zápas a u nás si hezky odpočinuli. Dětem, které si nevysoutěžily medaili v judu pak přišla velmi vhod naše sice ne zlatá, ale krásná dřevěná medaile s naším logem.


Odpoledne mezi urostlými judisty a judistkami nám příjemně uteklo a po skončení jsme cestou domů stihli procházku a zapálení svíčky u pomníku na už takřka vylidněné Národní třídě. Mezi námi - byla to krásná oslava třiceti let svobody

Zatímco se ve stanu tvořilo, Hanka pohovořila na pódiu o Mezi námi...

...DĚKUJEME, že jste s námi! MEZI NÁMI.

Podpořte nás také!

Sídlo:

Mezi námi, o.p.s.

Nad Želivkou 903

164 00 Praha 6

Kancelář:

Mezi námi, o.p.s.

Pujmanové 1219/8

140 00 Praha 4

Email: info@mezi-nami.cz

Mobil: +420 604 356 300

IČ: 02267217

© 2020 Mezi námi, o.p.s. Nezisková organizace.

Všechna práva vyhrazena. Web vytvořil Martin.