top of page
  • Eva Menčíková

Život v kufříku

Předávání háčkovaných svetříčků a hraček do "Kufříku" pro opuštěná miminka

Toto pondělí jsme se čtecími babičkami prožili velmi hezké chvíle u nás v Mezi námi.


Předávali jsme Nadačnímu fondu La Vida Loca do jejich projektu "Život v kufříku" háčkované svetříčky a hračky, které právě naše pohádkové čtecí babičky vytvořily.


Byl to pro všechny velmi silný zážitek a spolu s babičkami jsme téměř bez dechu poslouchali vyprávění paní Martiny Opava, která je jednou ze zakladatelek tohoto úctyhodného počinu. Vyprávění o miminkách, která odchází z porodnice do přechodné pěstounské péče s kufříkem vzpomínek na cestu životem.


Naše pohádkové čtecí babičky během léta a podzimu pilně pracovaly, a tak jsme dětem mohli do kufříků přidat pěknou hromádku krásných a s láskou vyrobených svetříčků a hraček.


V této spolupráci budeme i nadále pokračovat, rozdávat lásku těmto dětem a přát jim do života jen to dobré!S dovolením přepisuju pěkné maily, které mi po této akci přišly a za které jsme vděční:


,,Krásný večer, paní Evo,

já také děkuji. Z radosti a energie babiček jsem žila ještě celý večer i další den.

Moc děkujeme za pozvání a těším se na další propojování našich aktivit.

Mějte se krásně a celý váš tým zdravím!

Martina O. ",,Dobrý den, náhodou jsem narazila na odkaz viz níže:-).

Setkání s projektem Život v kufříku mne úplně dostalo, mám velkou radost, že se mohu také nějak podílet...prosím o sdělení, kde bych našla na stránkách Mezi námi společnou fotku, kterou jsme na závěr setkání vytvořili včetně pohledu na dárečky. Díky.

Zdravím Hana L. "Commentaires


bottom of page